Žádné strachy. U každé první objednávky garantujeme správnou velikost košile, která vám sedne od límečku po manžety. A kdyby náhodou ne? Stačí napsat na email hello@bespoken.cz, přes Facebook, Instagram, WhatsApp nebo nám můžete i zavolat. Probereme s vámi, co všechno je potřeba upravit a novou košili vám ušijeme zadarmo. A co s tou první? Tu si můžete klidně nechat, nebo ji můžete pustit do světa, ať udělá radost někomu jinému.

Jestli Vaše první košile ovšem potřebuje upravit jen minimálně, pošlete nám ji zpátky, drobnosti opravíme a dodáme ji zase k vám. A ne samotnou! Přibalíme k ní i slevový voucher na Vaši další objednávku. Přeci jen – krásných košil není nikdy dost.

Košile je do posledního stehu šitá přímo vám na míru. Na její doručení se tak můžete těšit v průměru za tři týdny.

Neplatíte, poštovné v rámci celé České republiky je na nás!

Všechny ceny na našem webu jsou uvedené se vším všudy, tedy včetně poštovného.

Košili dostanete pohodlně až domů nebo do práce, na adresu, kterou dáte soukromému přepravci. Ten vám v den doručování hezky pošle sms s předpokládaným časem dodání a na místě vám ještě zavolá.

Skvělá zpráva pro všechny nežehliče! Všechny naše košile jsou v úpravě easy-iron nebo non-iron.

Easy-iron košili stačí jen drobně přežehlit, pokud ji dobře pověsíte na ramínko a vypnete ihned po vyprání. Non-iron košile se pak bez žehlení obejdou úplně.

Náš obchod funguje pouze online. Pokud se ale s našimi látkami chcete seznámit „na první dotek“, rádi vám ukážeme celý vzorník (v Praze, Brně nebo i jinde po předchozí domluvě). A rovnou vás u toho můžeme i naměřit. Stačilo by vám vidět vzorník našich nejoblíbenějších látek? Není problém – rádi ho doručíme poštou.

Je nám jasné, že u košil je to trochu složitější než s mírami 90-60-90. Pošlete nám své foto, výšku a váhu a my vám míry pěkně dopočítáme.

Nemusíte – uděláme to za vás. Při objednávce se stačí zaregistrovat a míry se vám uloží pro příště. A navíc si je můžete ve svém profilu i upravovat.

Ano, offline nabízíme vše! Stačí nás kontaktovat a domluvíme s Vámi osobní schůzku.

Už je to jasné?Vyzkoušejte na vlastní kůži

Nebo stále váháte?