Čísla jako vyšitá

Děkujeme za důvěru!

Reference košile na míru - David Rittich
Přejít na reference
Garance kvality košilí

Co když košile nebude sedět?

Žádné strachy. U každé první objednávky garantujeme správnou velikost košile, která vám sedne od límečku po manžety. A kdyby náhodou ne? Stačí napsat na email hello@bespoken.cz, přes Facebook, Instagram, WhatsApp nebo nám můžete i zavolat. Probereme s vámi, co všechno je potřeba upravit a novou košili vám ušijeme zadarmo. A co s tou první? Tu si můžete klidně nechat, nebo ji můžete pustit do světa, ať udělá radost někomu jinému.

Jestli Vaše první košile ovšem potřebuje upravit jen minimálně, pošlete nám ji zpátky, drobnosti opravíme a dodáme ji zase k vám. A ne samotnou! Přibalíme k ní i slevový voucher na Vaši další objednávku. Přeci jen – krásných košil není nikdy dost.

Další časté dotazy

Naše výroba

Naším cílem je nabízet košile z těch nejlepších látek, v maximální kvalitě zpracování – a to za rozumnou cenu. Přes to nejede vlak. Hledání dodavatelů, se kterými bychom byli na 100 % spokojeni nám proto trvalo víc než dva roky. Jsme zkrátka perfekcionisté a vůči našemu produktu jsme velmi kritičtí.

O nás
Fotky košilí na míru se štítkem Bespoken

Původ a složení našich látek

Převážnou část nabídky Bespoken tvoří látky ze 100% bavlny. Ta představuje absolutní základ produkce košilovin a textilií obecně. Přibližně se jedná dokonce až o třetinu světové spotřeby textilních vláken. A není divu, bavlna totiž disponuje unikátními vlastnostmi – je velmi pohodlná, jemná, prodyšná, dobře absorbuje vlhkost a lze ji také snadno potisknout.

Číst článek Ukázka látky se štítkem Bespoken