Z jakých košilovin šijeme?

Z jakých košilovin šijeme?

Ikona kalendáře 13. 9. 2023

Ačkoliv s oblibou objevujeme nové výrobce košilových látek, tři z nich hrají v naší dílně prim. Tato trojice přitom patří mezi ty nejzkušenější producenty košilovin vůbec. Jejich látky jsme si tak oblíbili, že tvoří základ naší nabídky a větší část produkce.

Prvním z nich je společnost SÖKTAŞ, se kterou spolupracujeme nejdéle, je jedinečná v tom, že kontroluje celý výrobní řetězec – od vypěstování bavlny po tkaní látek. Se svými inovativními metodami je navíc na technologické špici košilové výroby. Dále to je velmi dobře známá italská značka Albini, který již více než 140 let tká jedny z nejjemnějších a nejluxusnějších košilovin. A samozřejmě nesmí chybět „stará dobrá“ česká MILETA, která svým řemeslem zásobuje Evropu pod stejným jménem od roku 1949.

Košilové látky mohou mít různé barvy, struktury, tištěné nebo tkané vzory. A se všemi rádi pracujeme. Avšak co z plátna udělá umělecké dílo je zkušený krejčí, který navnímá postavu, potřeby a styl zákazníka a vytvoří pro něj košili, která ho vystihuje, kterou zákazník bude rád nosit a na kterou se bude těšit. A kromě radosti kterou přinese, vytvoří i skvělý první dojem kamkoli zákazník přijde.

A s každou takovou košilí v šatníku podporujeme nejen poctivou práci tradičního řemesla, ale získáváme kus oblečení, které nám bude sloužit roky. Může nás tak těšit, že ve výsledku nejen ušetříme peněžence ale přispějeme ke snížení  přebytečné spotřeby oděvů a nadprodukce.Zdroje:

https://www.soktas.com.tr/about/

https://www.albinigroup.com/en/

https://www.mileta.cz/index.php?page=o-nas

Neradi čtěte? Pojďte si radši navrhnout košili.

Pánský konfigurátor Dámský konfigurátor